Welcome Гость | RSS
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
forum Cinema Bizarre Moldova » Cinema Bizarre Moldova » Regulament » Strict pentru Moderatori - Adiministratori
Strict pentru Moderatori - Adiministratori
LannaDate: Sunday, 2008-05-04, 6:10 AM | Message # 1
Administrator
Group: Administrator
Messages: 85
Reputation: 6
Status: Offline
Strict pentru Moderatori - Adiministratori

deci in mesajul de mai jos o sa explik detaliat atributziile fiecaruia de pe forum shi obligatziile/ drepturile / regulile acestuia.
Administratorii site-ului Cinema Bizarre Moldova- Lanna, IrinaTH, Bizarka
Moderatorii: Lusyk, I_LoVe_LoVe, Klubnika_Billa, KiskaTH, RibisaTH

Lanna- ADMNISTRATORUL PRINCIPAL al site-ului, toate deciziile importante le iau eu la tot ce este legat de site, design, alegerea moderatorilor, rezolvarea problemelor ...Eu am ultimul cuvint!

IrinaTH- Adminitrator, mina mea dreapta, administreaza site-ul.
Bizarka- Administrator, official street team leader CB MoldovaEu optez pentru egalitate insa in privintza administratorilor, noi luam decizii in comun DAR decizia finala o iau EU!!!
orice schimbare care se face pe forum/site trebuie sa fiu informata despre aceasta.

MODERATORII:
1. Totzi sunt egali shi au aceleashi obligatzii.

2. Moderatorii trebuie sa aiba grija ca informatziile noi sa fie prezente pe site/forum.

3. Nu au dreptul sa discute despre ei pe forum, sa ofenseze shi sa foloseaska cuvinte jignitoare la adresa userilor a moderatorilor sau chiar a administratorilor.

4. Trebuie sa fitzi amabili, respectuoshi unii cu altzii, sa fitzi calmi.

5. Fiecare moderator raspunde de Temele la care sunt selectatzi shi sunt obligatzi sa shtearga Floodul shi sa avertizeze userii sa nu mai procedeze la fel, altfel vor primi BAN.

Ce inseamna Flood ???- cind se vorbeshte NU la tema, cind sunt in mesaj doar smile-uri. simpu, clar, cuprinzator.

6. Avetzi grija ca informatzia postata, mesajele sa fie corecte, sa fie estetice.

7. Moderatorii nu au dreptul sa Floodeaska, asta inseamna ca nici nu au dreptul sa shtearga mesajele altor moderatori, shi nici nu au dreptul sa se amestece la temele care nu sunt ei raspunzatori.

8. Nu accept sa fie scandal pe forum, Voi trebuie sa datzi exemplu userilor!
Orice problema se dicuta in afara forumului, se anuntza administratorul shi se iau hotariri.

9. Nimeni din Moderatori nu este mai presus dekit altul, Nu avetzi dreptul sa va facetzi unul mai deshtept decit altul.

10. EU CA ADMINISTRATOR va tratez pe totzi ca de la agal la egal!

la teme sunt deja afishatzi moderatorii, fac doar o mika atentzionare la topicul Russian am lasat-o pe Klubnika pt ca ea nu prea bine shtie romana, shi anume o sa se okupe de Russian, restul moderatorilor nu uitatzi totzi avetzi acelash numar de teme, voi totzi suntetzi foarte importantzi, noi totzi avem nevoie de voi.
Kiska- tu eshti foarte activa shi sper eu ca pe viitor sa nu mai fie probleme de acest gen, eu nu caut vinovatzi te rog sa nu cautzu nici tu, DIN MOMENTUL ACESTA o luam de la capat, lukram de la inceput, fiecare are grija de tema lui shi gata evitatzi certurile, shi incerkatzi sa gasitzi o limba comuna.
Sa nu mai aud ca plekatzi, ca parasitzi forumu etc...Avem nevoie de voi!

Haidetzi sa ne comportam ca nishte oameni civilizatzi!!!

Eu va multzumesk pentru tot ceea ce atzi facut pina acum pe forum shi va multzumesk pentru ceea ce vetzi face de azi inainte!!! Va sunt recunoskatoare! Spor la munka!

Lanna, administratorul

Message edited by Lanna - Sunday, 2008-05-04, 6:17 AM
 
forum Cinema Bizarre Moldova » Cinema Bizarre Moldova » Regulament » Strict pentru Moderatori - Adiministratori
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: