Welcome Гость | RSS
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Forum moderator: Tomka_Billa  
forum Cinema Bizarre Moldova » Cinema Bizarre » Cinema Bizarre în Moldova » Se Schimba DATA concertului CB
Se Schimba DATA concertului CB
The_Best_Damn_QueenDate: Saturday, 2008-11-01, 3:08 AM | Message # 16
Рядовой
Group: Users
Messages: 9
Reputation: 0
Status: Offline
Konfetka, biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin
Konfetka, я так и знала!
обман!
 
KonfetkaDate: Tuesday, 2008-11-25, 11:28 AM | Message # 17
Полковник
Group: Moderators
Messages: 236
Reputation: 6
Status: Offline
O fana din Romania, a postat un mesaj in privinta concertului
Voila...

Stiu ca multi dintre voi si-au pierdut increderea si au fost foarte dezamagiti de amanarile facute.Pentru ca a fost anuntat noul album "Toyz", Harris s-a gandit ca ar fi mai bine daca trupa ar concerta in Romania in luna martie/aprilie.Cu siguranta ne dorim sa stim cum suna live piesele de pe ambele albume.
Deasemenea a fost luata in calcul si lipsa lui Luminor acesta neputand fi prezent pe timp de iarna.Cu totii stim ca el nu a participat la fostul turneu din motive de sanatate.Un alt argument care a dus la amanarea concertului pana la acea data sunt examenele si tezele fanilor adugand si perioada sarbatorilor.
De accea a fost luata decizia ca evenimentul sa aiba loc in in luna martie/aprilie.Biletele deja achizitioante de 130 Ron sunt privilegiate (VIP) si iti ofera sansa sigura de a ii intalni pe baieti.Va rugam nu le returnati pt ca acest tip de bilete nu vor mai fi puse in vanzare.

Cine mai doreste sa citasca parerea fanilor romani, poftim aici

P.S. Deci biletele cu 130 ron la romani sunt priveligiate... iar noi???...cum ramane cu cei care tzin biletul inca din martie 2008???...noi nu meritam privilegii?????????
De ce p-u noi nu s-a scris mesaj????
Suntem made in Moldova, astai motivul????


 
forum Cinema Bizarre Moldova » Cinema Bizarre » Cinema Bizarre în Moldova » Se Schimba DATA concertului CB
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Search: