Welcome Гость | RSS
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: Konfetka  
forum Cinema Bizarre Moldova » Cinema Bizarre » Kiro » Interviu cu Kiro de pe Oficial Kiro Support
Interviu cu Kiro de pe Oficial Kiro Support
KonfetkaDate: Friday, 2008-10-31, 3:19 PM | Message # 1
Полковник
Group: Moderators
Messages: 236
Reputation: 6
Status: Offline
Care este sentimentul pe care il ai cand esti pe scena?
Este un sentiment surprinzator, inainte de show sunt atat de emotionat, dar cand sunt pe scena sunt plin de energie si putere, este unul din cele mai frumoase sentimente.

Care a fost cel mai amuzant lucru care ti s-a intamplat vreodata?
Cel mai amuzant lucru...Nu prea imi aduc aminte unul in special

Iti place sa gatesti? Ce ti-ar placea cel mai tare sa gatesti?
Cand am chef imi place sa gatesc propriile mele chestii, dar de cele mai multe ori, sunt foarte bune. Pot sa fac chiar si torturi.

Iti place sa dansezi?
Ador sa dansez! Cand ma duc sau fac o petrecere trebuie sa dansez!

Care sunt primele tale amintiri din copilarie?
Primele mele amintiri sunt de exemplu cand aveam cam 4 ani si ma plimbam cu parintii si cu catelul meu prin padure...frumoase amintiri

Ce este dragostea adevarata dupa parerea ta?
Dragostea adevarata nu exista! Cand crezi ca o sa gasesti dragostea adevarata, este dragostea ta adevarata...dar cred ca se dobandeste pe parcurs

De ce ai ales sa canti la bass?
Da impresia ca este foarte cool, imi place instrumentul acesta inca de cand eram mai mic. Mi se potriveste foarte bine

Cate chitari ai?
Momentan 6, dar imi voi cumpara un bass hot

Ce ti-a oferit Cinema Bizarre si ce ti-a schimbat in viata?
Nu m-a schimbat foarte tare pe mine, m-am maturizat si am invatat mult. Castig atat de multa experienta datorita Cinema Bizarre!

Cat de mult inseamna Cinema Bizarre pt tine?
Tot!

Ce trasaturi apreciezi foarte mult la colegii de trupa?
Toti sunt speciali in felul lor.

Nu te simti singur cateodata? De multe ori, celebritatile se simt singure chiar daca au un numar mare de fani, asta pentru ca nu isi pot gasi prieteni adevarati...?
Nu, nu ma simt singur pentru ca am trupa, prietenii si familia alaturi de mine, asa ca totul e ok

O sa veniti in UK curand? Si sa lansati cateva cd-uri aici?
Poate. Sa vedem ce se va intampla in viitor, mie mi-ar face mare placere

Daca n-ai fi in Cinema Bizarre...ce altceva ai face?
Ceva cu muzica, desigur, sau ceva cu design-ul

Dintre cele 3 filme Ginger Snaps, care este preferatul tau si de ce?
Imi place foarte mult ultimul, deoarece spune o poveste in trecut care chiar m-a impresionat, imi place tot filmul

Canti la dus?
Cateodata,da

Ai vrea sa inveti rusa si cat de bine o stii momentan? si ce mancati tu, strify si Yu dimineata si cine gateste de obicei?
Nu stiu foarte bine dar stiu cateva cuvinte si propozitii, dar as vrea foarte mult s-o invat ca-lumea. Dimineatza imi place sa mananc cereale.

Tu si ceilalti sunteti fani anime si manga, ai vreun anime/manga preferat?
Nu chiar fani, cateodata imi place sa ma uit dar nu sunt chiar fan. Imi plac chestiile horror.

Ai o masina. Este chiar Audi TT sau nu?
Am, dar nu Audi TT, ar fi frumos

A cui colectie e mai mare: a ta de maimulte sau a lui Shin de Sponge Bob's?
Cred ca amandoi avem la fel, am o groaza de maimute


 
forum Cinema Bizarre Moldova » Cinema Bizarre » Kiro » Interviu cu Kiro de pe Oficial Kiro Support
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: