Welcome Гость | RSS
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: Konfetka  
forum Cinema Bizarre Moldova » Cinema Bizarre » Kiro » Agenda lui Kiro la myspace!
Agenda lui Kiro la myspace!
KiskaTHDate: Saturday, 2008-03-01, 1:20 PM | Message # 1
Генерал-полковник
Group: Users
Messages: 1070
Reputation: 13
Status: Offline
NOi toti stim ca fiecare din trupa are profile la myspace!
Kiro a adaugat un mesaj nou in agenda sa!

New message from Kiro!
Salut,sper ca la voi tat e super)inca nu m-am licuit pin la sfirsit,dar sper ca in timp scurt tat va fi bine si o sa ma lecuesc=)
In primul Tur eu singer am p[rimit foarte multa placere,ma distram si ma bucuram cu voi totii,acum eeu astept cu nerabdare turul nou,care va fi si mai stranic<33,si va astept pe totii la concertele noastre=)Multumesc pentru suportul vostru!

Astazi va fi relizu singulul nostru "Forever Or Never",si sper ca voua o sa va placa toate remixurile care eu le-am facut(scromnii ti nas))asa cum imi plac si mie!Asta e cea mai iubita piesa mea din albumul nostru<3

Eu intradivar astept concertul la eurovision in Gamburg!Eu inca retraiesc,dar sunt sigur ca asta voi trece repede(ce a avut in vedere?)
Sper ca voi votati pentru noi!<3 Multumesc mult pentru iubirea voastra!(ggg)

Va urez vacanta placuta in companii mari=)

Rock-ul e viu(xD)
Kiro!

tradus de KiskaTH
Special pentru http://cinemabizarremd.ucoz.com/

Hey ya,

I hope that u're all fine wink I'm still a bit ill at the moment, but I hope that it will be good very soon wink

First the Tour, I really really have enjoyed it, to rock with u all together, I'm now lookin' forward to the big tour, which will be more bizarre <33 and I hope that u all will come to our concerts wink thx for ur support !!!

Today, our new single 'forever or never' will be released, I hope that u all like the song and the remixes like I do! It's my fave song from our album <3

And I'm really lookin' forward for the eurovision song contest show in hamburg! I'm not nervous yet but I'm sure it will come soon...;)
I hope u all will vote for us!!! <3 thx for ur lovin!

I wish u all a nice weekend with a lot of party wink

keep on rockin'! wink

Kiro


 
WinkingCatDate: Saturday, 2008-03-08, 10:44 AM | Message # 2
Сержант
Group: Users
Messages: 38
Reputation: 0
Status: Offline
da, am citit sh eu
 
forum Cinema Bizarre Moldova » Cinema Bizarre » Kiro » Agenda lui Kiro la myspace!
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: